Laser MONA LISA

Laser MONA LISA

Laser MonaLisa Touch został stworzony z myślą o zdrowiu i pięknie intymnym kobiety. Jego producentem jest włoska firma DEKA.

Dzięki zabiegom laserowym podnosi się komfort życia kobiety oraz likwidowane są problemy, które często pogarszają jakość ich życia. Coraz częściej schorzenia, które do niedawna leczono wyłącznie operacyjnie, można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. Można dzięki temu uniknąć okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych. Do takich nowoczesnych metod zalicza się zabiegi laserowe MonaLisa Touch.

Liczne, trudne lub zabiegowe porody, okres menopauzy, problem nietrzymania moczu, czy też nieatrakcyjna budowa anatomiczna mogą powodować zmiany w wyglądzie i funkcjonowaniu  ciała kobiety. Ta z kolei wpływa na spadek jej samooceny, unikanie kontaktów intymnych. Ginekologia estetyczna przychodzi z pomocą wszystkim kobietom, które pragną poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych oraz poprawić funkcje seksualne.

Zabiegi rewitalizacji i liftingu pochwy, korekty budowy wykonuje się przy wykorzystaniu lasera MonaLisa Touch. Oddziałuje on na ścianki pochwy,  powodując tzw. fototermiczne, nieablacyjne napięcie i obkurczenie  pochwy. Na skutek działania lasera dochodzi do stymulacji kolagenu w błonie śluzowej. W efekcie dochodzi do zwiększenia napięcia tkanek. Błona śluzowa staje się bardziej elastyczna i napięta. Poprawie ulegają doznania  w trakcie stosunku, polepsza się jakość i komfort życia.
Zapobiega się również możliwości pojawienia się wysiłkowego nietrzymania moczu.
Nietrzymanie moczu to problem na tyle wstydliwy, że często pomijany milczeniem. Szacuje się, że 1 na  4 kobiety, cierpi, cierpiała lub będzie cierpieć z powodu nietrzymania moczu.
Dzięki laserowi MonaLisa Touch mamy możliwość leczenia tej dolegliwości.

Leczenie jest bezbolesne, nie wymaga znieczulenia, ani hospitalizacji. Zabieg polega na fototermicznym, nieablacyjnym obkurczeniu pochwy, wzmocnieniu jej ścianek, powięzi wewnątrzmiednicznej oraz obszaru ujścia cewki moczowej. Wiązka laserowa stymuluje włókna kolagenowe śluzówki, co w efekcie prowadzi do ich namnażania i wzmocnienia. Następuje obkurczenie  tkanek poddanych zabiegowi, co prowadzi do zmniejszenia  kąta nachylenia cewki moczowej i przywraca jej normalna funkcjonalność.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie wymaga rekonwalescencji. Po ok. 3-4 dniach można wrócić do życia seksualnego.

EFEKTY:

  • odbudowa błony śluzowej
  • lepsze nawilżenie pochwy
  • zmniejszenie i poprawa elastyczności pochwy
  • redukcja nietrzymania moczu

 

gdpr-image
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Czytaj więcej