Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to dział medycyny, który zajmuje się zapewnieniem wysokiej jakości życia dla ludzi zdrowych. Działamy zapobiegawczo i profilaktycznie przeciw procesom starzenia się skóry korzystając z najnowocześniejszych metod i światowej klasy preparatów. Wykonujemy zabiegi nieinwazyjne bądź małoinwazyjne w pełni bezpieczne dla pacjentów. Dowiedź się, jakie korzyści możesz sobie zapewnić i odwiedź nasz gabinet medycyny estetycznej w Legnicy. Zapraszamy.

Medycyna estetyczna w Legnicy – zadbaj o kondycję i zdrowie swojej skóry

Na przestrzeni ostatnich lat widzimy zdecydowany rozwój Medycyny estetycznej. W błyskawicznym tempie pojawiają się coraz to nowsze zabiegi i preparaty o coraz większej skuteczności. Większą uwagę skupia się przede wszystkim na wspomaganiu naturalnych mechanizmów regeneracyjnych i rewitalizacyjnych skóry, dzięki czemu mamy ogromne możliwości poprawiania wyglądu twarzy i ciała.

To, co dostępne było do niedawna wyłącznie dla celebrytów i ludzi bogatych, dziś jest na wyciągnięcie ręki. Obecnie powszechnych jest coraz więcej zabiegów medycyny estetycznej o mało inwazyjnym charakterze, które poprawiają wygląd i opóźniają naturalny proces starzenia się skóry. Pomagają one tam, gdzie nie wystarcza zwykła pielęgnacja. W połączeniu ze zdrową dietą i trybem życia możemy cieszyć się młodzieńczym wyglądem przez długie lata.

Medycyna estetyczna – zabiegi dostępne w PMC

Specjaliści z naszej kliniki medycyny estetycznej oferują szeroki wachlarz zabiegów estetycznych przeznaczonych dla każdego. Wszystkie posiadają specjalne zastosowanie, a wybór odpowiedniego zależeć będzie od oczekiwanych efektów, specyfiki skóry danej osoby oraz wskazań medycznych. We wszystkich wykonywanych u nas zabiegach wykorzystujemy najlepsze metody, preparaty oraz nowoczesne urządzenia.

Nasz salon medycyny estetycznej w Legnicy oferuje następujące zabiegi:

  • botoks – zabiegi wstrzykiwania botoksu przyczynią się do minimalizowania zmarszczek związanych z pracą mięśni mimicznych; niweluje on oznaki starzenia skóry, przyczyniając się do wizualnego odmłodzenia twarzy,
  • kwas hialuronowy – pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek, przywracając skórze sprężystość oraz jędrność, a także niweluje niedoskonałości i zmarszczki,
  • laser frakcyjny CO2 – zabiegi frakcyjne i radiofrekwencji bipolarnej wykonywane przy użyciu najnowocześniejszego lasera; odbudowują one skórę i stymulują produkcję nowych włókien kolagenowych,
  • laser MONA LISA – laserowe zabiegi ginekologi estetycznej przeznaczone dla kobiet pragnących poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych,
  • PLASMA IQ – pozwala na skuteczne pozbycie się zmian skórnych na twarzy i ciele,
  • profhilo – wstrzyknięcie nowoczesnego preparatu wzmacniającego skórę i zapewniającego jej maksymalną regenerację,
  • osocze bogatopłytkowe – rewitalizacja skóry osoczem bogatopłytkowym zapewniająca trwałe efekty wygładzenia i uelastycznienia naskórka,
  • stymulator tkankowy – Nucleofil – lifting na poziomie komórkowym, który sprawia, że skóra staje się napięta, nawilżona i jędrna.

Zabiegi estetyczne – bezpieczeństwo jest najważniejsze

Nasza kadra składa się z doświadczonych lekarzy i kosmetologów nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje w celu zapewnienia najwyższej jakości i przede wszystkim bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej dla mężczyzn i kobiet. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując moc urządzeń i odpowiednie dawki preparatów.

Dysponując praktyczną i teoretyczną wiedzą jesteśmy w stanie przewidzieć i rozpoznać niepożądane reakcje u pacjenta i skutecznie im przeciwdziałać. Przed przystąpieniem do działania przeprowadzamy dokładny wywiad z pacjentem i pozyskujemy niezbędne informacje na temat ogólnego stanu zdrowia. Ważne są niedawno przebyte choroby, wykonane zabiegi, alergie, przyjmowane leki – wszystko to jest potrzebne do ustalenia potencjalnych przeciwwskazań. Konieczne jest również sprawdzenie stanu skóry przy pomocy krótkiego badania.

Sam zabieg wykonywany jest w całkowicie sterylnych warunkach przy użyciu certyfikowanych narzędzi i środków zarejestrowanych jako wyroby medyczne.

Medycyna estetyczna Legnica – zapraszamy do naszych gabinetów

Najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej w Legnicy i Lubinie znajdziesz w gabinetach Promedical Clinic. Spełniamy najskrytsze marzenia i najdelikatniejsze prośby naszych pacjentek. Nasza klinika estetyczna wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt zapewniający niezwykłą skuteczność, zachowując przy tym całkowite bezpieczeństwo i oferując pełen komfort. Dbamy o to, żeby nasi klienci czuli się w pełni swobodnie i byli w pełni zadowoleni z efektów końcowych.

Nasza klinika medycyny estetycznej w Legnicy czeka na Ciebie – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

gdpr-image
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Czytaj więcej