Kosmetologia estetyczna

Kosmetologia estetyczna to bardzo szeroka dziedzina, w której skład wchodzą różnorodne zabiegi upiększające. Przeprowadzane są one w sposób nieinwazyjny z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych technologii. Dzięki zastosowaniu pionierskich stale ulepszanych preparatów oprócz prostych zabiegów korekcyjnych mamy obecnie możliwość kompleksowo zatroszczyć się o wygląd naszej skóry i osiągnąć niezwykłe efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej lub wygładzenia zmarszczek. Zapraszamy do skorzystania z oferty Pro Medical Clinic – zapewniamy skuteczność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Kosmetologia estetyczna w Lubinie i Legnicy – skuteczne zabiegi

Zabiegi estetyczne na twarz to skuteczny sposób na poprawę kondycji skóry poprzez odpowiednie jej nawilżenie, ujędrnienie oraz stymulację naturalnych procesów regeneracyjnych. Szeroki zakres różnego rodzaju usług sprawia, że z naszej oferty skorzystają zarówno osoby starsze, jak i młodsze. Poszczególne zabiegi estetyczne dla mężczyzn i kobiet pomagają w rozwiązaniu innych problemów, a ich zastosowanie zależne jest od rodzaju cery. Skontaktuj się z nami i przedstaw, jakiego efektu oczekujesz i jaki obszar ciała Cię interesuje, a my pomożemy dobrać odpowiedni zabieg specjalnie dla Ciebie.

W Pro Medical Clinic wykonujemy następujące zabiegi kosmetologiczne:

  • zabiegi Dermaquest – zabiegi terapeutyczno-pielęgnacyjne wykonywane przy użyciu kosmeceutyków wykorzystujących działanie roślinnych komórek macierzystych, pozwalające osiągnąć niesamowite rezultaty terapeutyczne i wyeliminować wszelkie problemy ze skórą, przywracając jej pełną równowagę i zapewniając maksymalne odżywienie,
  • stymulatory tkankowe – preparaty te wymuszają nasilenie procesów regeneracyjnych, pobudzając fibroblasty, które odpowiedzialne są za wytwarzanie kolagenu typu I oraz elastyny, dzięki czemu uzyskujemy efekt wypełnienia i ujędrnienia, a także redukcję zmarszczek mimicznych oraz lifting owalu twarzy,
  • lipoliza iniekcyjna – bezinwazyjny zabieg pozwalający na bezoperacyjną redukcję tkanki tłuszczowej przy pomocy substancji czynnych, które przyczyniają się również do zwalczania cellulitu oraz ujędrniania wiotkiej skóry,
  • BTX Effect – zabieg oparty na działaniu toksyny botulinowej powodującej tymczasową blokadę przewodnictwa nerwowo – mięśniowego co wpływa na wygładzenie zmarszczek mimicznych i złagodzenie rysów twarzy,
  • modelowanie i wypełnianie ust – zabieg wstrzyknięcia usieciowanego kwasu hialuronowego w obszar czerwieni wargowej pozwalający na nawilżenie, zwiększenie objętości, wyrównanie asymetrii oraz korekcję kształtu ust,
  • mezoterapia igłowa – nieinwazyjny i skuteczny sposób na odmłodzenie, ujędrnienie oraz regenerację naszej skóry poprzez wstrzykniecie indywidualnie dobranych do potrzeb skóry preparatów,
  • nici PDO – zabieg stosowany przy użyciu silnych syntetycznych włóknem wykonanych z polidioksanonu; polega na stworzeniu na odpowiedniej głębokości pod skórą swego rodzaju rusztowania pobudzającego mechanizmy samoregeneracji skóry poprawiającego jej sprężystość i zapewniając efekt odmłodzenia.

Zabiegi estetyczne twarzy mają za zadanie podtrzymanie istniejącego stanu, profilaktykę zmian i ewentualnie korekcję niewielkich defektów. Większą ingerencję i maksymalną regenerację skóry zapewnią przeprowadzane w naszych klinikach zabiegi medycyny estetycznej.

Kosmetologia estetyczna – zabiegi całkowicie bezpieczne

W naszej klinice wszystkie zabiegi estetyczne przeprowadzane są przez doświadczonych kosmetologów posiadających odpowiednie uprawnienia i ogromne doświadczenie w pracy z klientami. Posiadają oni odpowiednią wiedzę i praktyczne umiejętności pozwalające na wykonywanie wszystkich czynności zgodnie z obowiązującymi normami.

Decydując się na nasze usługi, dostajesz gwarancję indywidualnego podejścia – dokładnie przeanalizujemy każdy niezbędny aspekt przed przystąpieniem do działania. Odpowiednie badanie, oraz krótki wywiad dotyczący stanu zdrowia, przebytych chorób czy przyjmowanych leków pomoże specjaliście w dobraniu odpowiedniej dawki preparatu i wyeliminowaniu potencjalnych powikłań. Sam zabieg odbywać się będzie w pełni komfortowych warunkach przy użyciu certyfikowanego bezpiecznego dla organizmu sprzętu.

Najwyższej jakości zabiegi kosmetologii estetycznej – zapraszamy do PMC

Zapraszamy na nowoczesne zabiegi kosmetologiczne w Legnicy i Lubinie. Skutecznie pomożemy rozwiązać różne problemy estetyczne, poprawić samopoczucie oraz wpłynąć pozytywnie na komfort życia pacjenta. Wszystkie oferowane przez nas zabiegi odznaczają się wysokim poziomem bezpieczeństwa i doskonałymi rezultatami, z użyciem najwyższej jakości, certyfikowanych preparatów. Oferujemy Ci szerokie spektrum usług w zakresie kosmetologii. W Pro Medical Clinic w Legnicy znajdziesz różnego rodzaju zabiegi oczyszczające, złuszczające, rewitalizujące i opóźniające starzenie skóry – wszystko, czego potrzebujesz, aby zachować młodzieńczy wygląd przez długie lata.

Nasza klinika kosmetologii i medycyny estetycznej w Lubinie i Legnicy świadczy usługi, które poprawiają zdrowie, a także wygląd zewnętrzny i wewnętrzny. Jeżeli ty również chcesz zadbać o siebie to zapraszamy –  Pro Medical Clinic.

gdpr-image
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Czytaj więcej